Van Haberleri, Van Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

ASİMDER’den ‘24 Nisan’ tepkisi

Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da 24 Nisan’ın sözde ‘Ermeni Soykırımı Anma Günü’ olarak kabul edildiğini belirten İrfan Ermiş, bu şekilde Türkiye’nin başına bir şapka giydirilmeye çalışıldığını söyledi. 1970 yılından beri Avrupa ülkeleri ve Amerika’daki Ermeni lobilerinin soykırımın tanınması yalanlarıyla dünyayı uyutmaya çalıştığına dikkat çeken Ermiş, “Dünyanın yaklaşık dörtte üçü bizimdi. Ancak bin bir hile ve fesatla elimizden aldılar. Dünyanın hiçbir yerinde, hiç kimse bu konuları dillendirmiyor. Ya sizin elimizden aldığınız topraklar ne olacak? Bu topraklarda yaptığınız katliamlar ne olacak? Kimse neden Irak’ta, İran’da, Suriye’de, Mısır’da, Fas’ta, Tunus’ta, Libya’da, Cezayir’de, Azerbaycan’da, Türkiye’de, Kafkasya’da ve Filistin’de yapılan katliamları anlatmıyor? Rusya’da, İran’da, Irak’ta, Afganistan’da, Pakistan’da, Azerbaycan’da ve Filistin’de yapılan katliamlar ne olacak? Bunlar neden dünyanın hiçbir yerinde bahis konusu olmuyor? Yapılan o katliamlar Türk, Kürt, Arap, Azeri, Türkmen veya Müslüman oldukları için herhalde onlar için sayılmıyor” dedi.

Avrupa ülkeleri ve Amerika’ya da seslenen Ermiş, “Bizler toprağına kastedilen; kadın, çocuk, yaşlı demeden kendi yurtlarında, kendi evlerinde katledilenleri savunduk. Nankör taraflı Avrupa, utanmadan yıllardır bu oyunu oynuyor. Sizler; eli kanlı, kendi yaptıklarını söylemeyen yalancılarsınız” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Özalplı minikler için tiyatro gösterisi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri