Van Haberleri, Van Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Elite World Van Hotel’e ikinci kez ACE of M.I.C.E. ödülü

I.C.E. Awards 2017’de ‘Anadolu-Karadeniz bölgesinin en iyi toplantı öteli’ dalındaki ödüle ikinci kez layık görüldü.

Bu yıl beşincisi düzenlenen MICE sektörünün “Oscar”ları olarak bilinen ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, 3 Nisan 2017 Pazartesi günü Zorlu PSM’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine katkıda bulunan, MICE sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, bu yıl ‘Toplantı Yönetim Firmaları, Toplantı Destek Firmaları ve Proje Uygulamaları, Toplantı Otelleri ve Etkinlik Mekanları ile Etkinlikler’ olmak üzere 4 başlıkta 28 ayrı dalda değerlendirildi.

Değerlendirme sonucunda I.C.E. Awards 2017’de ‘Anadolu – Karadeniz bölgesi en iyi toplantı oteli’ dalındaki ödüle ikinci kez layık görüldü. Van şehir merkezinde yer alan beş yıldızlı Elite World Van Hotel’de 230 oda, 460 yatak, bin 200 kişilik toplantı kapasitesine sahip 7 adet toplantı salonu yer alıyor.

İkinci kez ACE of M.I.C.E. Awards 2017’de ‘Anadolu – Karadeniz bölgesi en iyi toplantı oteli’ ödülünü almanın mutluluğunu yaşadığını belirten Elite World Van Hotel Genel Müdürü Oktay Aksoy, “Türkiye’nin nispeten zor şartlara sahip olan doğusunda hizmet veren bir otel olarak ödül almak çok anlamlı. Bu bize ülkemizin her köşesinin tanındığını, değerlendiğini, hatta tercih edildiğini gösteriyor. Gerçektende tarihiyle, kültürel mirasıyla, doğal güzellikleri ve her geçen gün artan ticaret hacmiyle Van, ülkemizin en güzel şehirlerinden biri. Bizler de turizm işletmecileri olarak hem bölgenin hem de şehrimizin potansiyelinin artması için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Doğuya bu kıymetli eseri kazandıran Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Coşkun Elik’e ve bizlere her türlü desteği sağlayan otellerimizin CEO’su Sayın Ünsal Şınık’a teşekkür ederiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan AK Parti’den İller Bankasına ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir