Van Haberleri, Van Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

YYÜ’de “Başarı Bedel İster” konferansı

Dr. Nurallah Genç katıldı.

YYÜ Rektörlüğünün organize ettiği Başarı Bedel İster konferansı Cengiz Kültür Merkezi’nde yapıldı. Konferansın açılış konuşmasını yapan YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal Merkez Bankası Meclis Üyesi Prof. Dr. Nurullah Genç’le imam hatip lisesinden abi kardeş hukukları olduğunu hatırlatarak, Nurallah hocamızın hayatının tamamı başarılarla dolu. Bu açıdan sevgili öğrencilerimizin öğreneceği çok şey var. Sadece kendi alanındaki başarılar da değil ayrıca yazarlık ve şairlik yönü de var. Bu bakımdan çok kıymetli bilgiler verecek size. Can kulağıyla dinlemenizi tavsiye ederim şeklinde konuştu.

Rektör Battal’ın ardından sunumuna başlayan Prof. Dr. Nurullah Genç, gençlere büyük hayaller kurmaları tavsiyesinde bulundu. Yaklaşık 2 saat süren konferansta Genç, öğrencilerin ve akademisyenlerin sorularını da yanıtladı.

YYÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. Yusuf Uzun, akademisyenler ve çok sayıda öğrencinin katıldığı konferans Prof. Dr. Genç’e Rektör Battal’ın içinde çeşitli hediyeler olan çanta vermesiyle sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Belediye Başkan Vekili Öztürk, mahallelerde incelemelerde bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir